LBBW financuje nový rezidenční projekt Pod Ladronkou

LBBW financuje nový rezidenční projekt Pod Ladronkou

 
 
 
 

LBBW financuje nový rezidenční projekt Pod Ladronkou

LBBW Bank CZ a.s. bude financovat výstavbu bytového projektu Pod Ladronkou. Komplex dvou budov, čtyřpodlažní a pětipodlažní, bude realizován v oblíbené rezidenční oblasti Prahy 5 – Smíchova. Celkové náklady projektu dosahují 130 miliónů Kč.


Výstavba projektu Pod Ladronkou byla zahájena na konci roku 2011 a bude dokončena v polovině roku 2013. Projekt společnosti V Invest CZ zahrnuje 26 bytových a 2 nebytové jednotky včetně garáží v suterénu a venkovních parkovacích míst. Dispoziční řešení maximálně využívá strategické umístění bytů pod vrcholem Strahovského kopce, blízkosti městského centra Anděl i nedalekého parku Ladronka ke komfortnímu bydlení. Výborná dopravní dostupnost, jedinečné výhledy na Prahu, komplexní občanská vybavenost včetně blízké mateřské i základní školy podtrhují atraktivitu projektu.
LBBW Bank poskytla společnosti V Invest CZ střednědobý úvěr na financování výstavby a pro kupující připravuje zvýhodněné hypotéky (ocenění zdarma, snížený poplatek za zpracování, lepší úrokové sazby apod.).
 „Jsme přesvědčeni, o vysoké kvalitě projektu Pod Ladronkou, a to jednak díky zkušenostem společnosti V Invest CZ a.s. na českém rezidenčním trhu, ale především s ohledem na atraktivní lokalitu a kvalitu bydlení, která je nabízena za odpovídající ceny. Zájemcům o bydlení jsme připraveni poskytnout servis v oblasti hypotečního financování,“ uvedl k projektu Josef Šilhánek, ředitel Financování nemovitostí LBBW Bank CZ. „Při rozhodování vždy klademe důraz na kvalitu a zajímavost, či určitou unikátnost projektu, a to, myslím, bude v tomto projektu zcela splněno,“ doplňuje Josef Šilhánek.
Ing. Jaroslav Vondřička, předseda představenstva společnosti V Invest CZ a.s., komentoval spolupráci na tomto projektu: „LBBW Bank CZ je financující bankou projektu nejen díky nabídnutým podmínkám financování. Přesvědčil nás především individuální přístup banky při vyjednávání financování a vstřícný postoj banky k zajištění finančních prostředků našich klientů.“
LBBW Bank CZ je německou bankou se zaměřením na fyzické osoby, privátní a firemní bankovnictví, a v neposlední řadě na financování zajímavých a perspektivních realitních projektů.

Podrobnější informace o projektu Pod Ladronkou: www.podladronkou.cz  
Tisková zpráva LBBW, leden 2012

Doplněno stavbawebem:
Architety projektu jsou Jan Viktorin a Radka Brožová z ABV ateliéru 

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.