LBBW financuje nový rezidenční projekt Pod Ladronkou

LBBW financuje nový rezidenční projekt Pod Ladronkou

(30. 1. 2012) LBBW Bank CZ a.s. bude financovat výstavbu bytového projektu Pod Ladronkou. Komplex dvou budov, čtyřpodlažní a pětipodlažní, bude realizován v oblíbené rezidenční oblasti Prahy 5 – Smíchova. Celkové náklady projektu dosahují 130 miliónů Kč.

 
 
 
 

LBBW financuje nový rezidenční projekt Pod Ladronkou

LBBW Bank CZ a.s. bude financovat výstavbu bytového projektu Pod Ladronkou. Komplex dvou budov, čtyřpodlažní a pětipodlažní, bude realizován v oblíbené rezidenční oblasti Prahy 5 – Smíchova. Celkové náklady projektu dosahují 130 miliónů Kč.


Výstavba projektu Pod Ladronkou byla zahájena na konci roku 2011 a bude dokončena v polovině roku 2013. Projekt společnosti V Invest CZ zahrnuje 26 bytových a 2 nebytové jednotky včetně garáží v suterénu a venkovních parkovacích míst. Dispoziční řešení maximálně využívá strategické umístění bytů pod vrcholem Strahovského kopce, blízkosti městského centra Anděl i nedalekého parku Ladronka ke komfortnímu bydlení. Výborná dopravní dostupnost, jedinečné výhledy na Prahu, komplexní občanská vybavenost včetně blízké mateřské i základní školy podtrhují atraktivitu projektu.
LBBW Bank poskytla společnosti V Invest CZ střednědobý úvěr na financování výstavby a pro kupující připravuje zvýhodněné hypotéky (ocenění zdarma, snížený poplatek za zpracování, lepší úrokové sazby apod.).
 „Jsme přesvědčeni, o vysoké kvalitě projektu Pod Ladronkou, a to jednak díky zkušenostem společnosti V Invest CZ a.s. na českém rezidenčním trhu, ale především s ohledem na atraktivní lokalitu a kvalitu bydlení, která je nabízena za odpovídající ceny. Zájemcům o bydlení jsme připraveni poskytnout servis v oblasti hypotečního financování,“ uvedl k projektu Josef Šilhánek, ředitel Financování nemovitostí LBBW Bank CZ. „Při rozhodování vždy klademe důraz na kvalitu a zajímavost, či určitou unikátnost projektu, a to, myslím, bude v tomto projektu zcela splněno,“ doplňuje Josef Šilhánek.
Ing. Jaroslav Vondřička, předseda představenstva společnosti V Invest CZ a.s., komentoval spolupráci na tomto projektu: „LBBW Bank CZ je financující bankou projektu nejen díky nabídnutým podmínkám financování. Přesvědčil nás především individuální přístup banky při vyjednávání financování a vstřícný postoj banky k zajištění finančních prostředků našich klientů.“
LBBW Bank CZ je německou bankou se zaměřením na fyzické osoby, privátní a firemní bankovnictví, a v neposlední řadě na financování zajímavých a perspektivních realitních projektů.

Podrobnější informace o projektu Pod Ladronkou: www.podladronkou.cz  
Tisková zpráva LBBW, leden 2012

Doplněno stavbawebem:
Architety projektu jsou Jan Viktorin a Radka Brožová z ABV ateliéru 

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

28. 2. 2020 08:15:31

Re: Rozhledna na vrchu Šibeník

Připadá mi to jako politizování situace kolem členství v EU, které cílí na lidi bez znalostí souvislostí a bez zájmu o politiku. Hurá, podívejte jak je EU dobrá! Všude i v autobusech nálepky, jak se EU spolupodílí na všem, málem i na výrobě betonových tvárnic na chodníky a sirky do krabiček. Samá podlost! My zatím platíme do fondů EU méně, než kolik čerpáme, ale proč čerpáme na takovéto téměř bezvýznamné stavbičky miliony, když nám kulhají investice i peníze do oprav všech typů silnic? Proč naši řidiči denně bourají po srážce se zvěří? Na I.třídách a dálnicích? Protože nemáme oplocení a podchodu i mosty pro zvěř, aby nemusela přes cestu pod kola aut! Toto má být smysluplná investice za stovky milionů!! Kdo to nezažil, neví, co to je za nezměrný děs, který někteří řidiči zaplatí životem nebo doživotním zmrzačením, a nejen oni. ale i jejich děti, partneři, rodiče. O likvidaci majetku a zruinování některých z nich nemluvě. Mně takto rozhledny připadají jako aktivity Kocourkovských občanů. Není těch stovek pitomostí v této zemi už moc? Celý den by na jejich výčet nestačil! Také pokus primátora Macury v Ostravě prosadit novou 3 km tramvajovou trať v Porubě tam, kde ji nikdo nepotřebuje a dokonce většina občanů odmítá, patří do této kategorie pomatenosti, protože zase jde o to, že nějaký spolek amatérů omylem zvolených ve volební euforii na Magistrátě odsouhlasil, že na to může Ostrava dostat víc než miliardu z dotací. Slabomyslnost lidiček bez významu hold v této zemi stále má podivnou váhu! Jak dlouho ještě bude blbost tolerována?

20. 2. 2020 18:50:35

Re: Re: Polemika o panoramatu a mrakodrapech pokračuje.

Polemika o výškových budovách nikdy neskončí. Dnes je to již otázka prestiže, nikoliv potřeby. Kdo výš, je geroj, je víc. Viz Arabský svět i dálný asijský východ. Blbost lidská vítězí. Ale žižkovská trojka od Evy Jiřičné nejsou mrakodrapy, to je úchvatný návrh, jak zaplnit místo po telekomunikační věži a kdo zná podrobně a detailně souvislosti, musí se paní Jiřičné poklonit. Věřím, že její kouzelný návrh bude realizován a rozhodně nemá pražádný vliv na panoráma Prahy, notabene historického centra. On tu někdo v této části Žižkova vidí historické centrum? Nákladové nádraží, konec jedné části Prahy, příliš vzdálené od toho centra, které obdivují miliony cizinců, i Čechů a Moravanů. A co Letná, tam blob Kaplického nebyl vedle panoráma staré Prahy? Tam byl, hned vedle. A kolik bojovníků ho prosazovalo, že? Proti nás bylo asi víc, tak to monstrum stát nebude. Ale návrh Jiříčné je naprosto něco jiného. Ve všech myslitelných hodnotitelných směrech. Skvěle zasazen do oblasti, i výškově, i polohově, i s ohledem na dopravní poměry. Pojďme ho podporovat proti hlupákům, kteří sice mají akademický titul, ale v hlavě něco zřejmě jiného, než lidské moudro. Postižení člověka se projevuje všelijak, je těžká doba, když podle expertů má 20% vysokoškolských absolventů duševní poruchu různého typu. Ono to možná i tady bude vidět. Nechť postižení prominou, ale léčení může být v Klecanech i zdarma, u profíků.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz