Luxusní byt

Luxusní byt

Praha

(26. 6. 2020) Archfactory

   
 
 
 
 

Luxusní byt

Náš dlouholetý klient nás k této zakázce přizval v ideální čas, při výstavbě samotného domu, kdy mu developerská firma umožnila změny v projektu. Na základě jeho požadavků jsme změnili dispozice. S tím souvisely i změny v rozvodech elektřiny, vody, odpadů a vzduchotechniky.
Byt je navržen v pánském stylu - z prostorné haly se vchází do ostatních místností. Velkorysá kuchyně s varným ostrovem, který plynule přechází v jídelní stůl, je propojena se společenskou zónou, kde jsme navrhli televizní  stěnu. V bytě se dále nachází ložnice, šatna, pokoj pro hosty a koupelna s oddělenou toaletou a prádelnou. Díky kvalitně provedeným betonovým stropům jsme je přiznali v interiérech v kombinaci se sádrokartonovými podhledy s velkoformátovými barrisolovými světly. V celém bytě je položena podlaha z palisandru.

Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2015

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz