Meteor Centre Office Park, fáze C je zkolaudována

Meteor Centre Office Park, fáze C je zkolaudována

(25. 2. 2015) Fáze C projektu Meteor Centre Office Park v pražském Karlíně získala kolaudační souhlas. „Veškeré práce byly úspěšně dokončeny, nyní pracujeme na fitoutech a předávkách prostor novým nájemcům,“ řekl Petr Kulhánek, projektový manažer CPI Property Group. Výstavba projektu probíhala od srpna 2013 a investice včetně pořizovací ceny pozemku se vyšplhá na 287 milionů korun.

 
 
 
 

Meteor Centre Office Park, fáze C je zkolaudována

Fáze C projektu Meteor Centre Office Park v pražském Karlíně získala kolaudační souhlas. „Veškeré práce byly úspěšně dokončeny, nyní pracujeme na fitoutech a předávkách prostor novým nájemcům,“ řekl Petr Kulhánek, projektový manažer CPI Property Group. Výstavba projektu probíhala od srpna 2013 a investice včetně pořizovací ceny pozemku se vyšplhá na 287 milionů korun.Meteor C na adrese v centru Karlína nabízí prvotřídní kanceláře a obchodní jednotky na ploše přibližně 4 700 m2. Prostory je možno flexibilně dělit dle přání nájemců a některé prostory svým nájemcům nabízejí také terasu.
Projekt Meteor C zahrnuje i obchodní jednotky na úrovni vozovky a také byty, které vznikly v posledním patře a nabídnou klidné komfortní manažerské bydlení s výhledem i vynikající dostupností do centra města. Meteor Centre Office Park se nachází v jedné z nejvíce se rozvíjejících částí Prahy, která se postupně stává prestižní kancelářskou lokalitou v blízkosti centra města.
tisková zpráva, Stavbaweb

www.meteorcentre.cz

Související články:
Meteor Centre Office Park – budova C 22.1.2014

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz