Mezonetový byt s terasou

Mezonetový byt s terasou

Brno

(7. 5. 2020) Archfactory

   
 
 
 
 

Mezonetový byt s terasou

Náš klient si pořídil skvěle situovaný byt, v kterém vidíte z pohovky na Petrov. Zařízení však neodpovídalo jeho vkusu a požadavkům. Navrhli jsme ho v pánském stylu, kde převládá černá v kombinaci s tmavým dřevem.
Ve spodním patře se do bytu vchází, je zde umístěna pracovna, ložnice a koupelna. Kvůli ložnici jsme zmenšili vstupní chodbu, díky prostoru pod schodištěm vznikla velká šatna. Schodištěm se vyjde do otevřeného prostoru horního patra s kuchyní, jídelnou a společenskou zónou. Na terasu v horním patře jsme navrhli hliníkovou pergolu s otočnými lamelami a screenovými roletami, které zabraňují pohledům ze sousedních domů. Pod pergolou je umístěné jídelní sezení a venkovní pohovka. Ve středu terasy je pódium pro slunění doplněné o vířivku a solitérní sprchu. Na terase je také systém skleněných satinátových zábran v kombinaci s velkoformátovými květináči, které vytvářejí intimní atmosféru nerušenou ruchem centra města.
Autorská zpráva 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2015

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz