Městské zásahy Brno 2011 - Šlápli jste vedle?!

Městské zásahy Brno 2011 - Šlápli jste vedle?!

(17. 6. 2011) autor: Dagmar Vašáková
lokalita: zastávka Celní, Brno - Štýřice
odhadované náklady: 3000Kč / metr

 
 
 
 

Městské zásahy Brno 2011 - Šlápli jste vedle?!

autor: Dagmar Vašáková
lokalita: zastávka Celní, Brno - Štýřice
odhadované náklady: 3000Kč / metr

Čím unavenější jsou naše nohy, tím více uklouznutí a létajících kabelek i nákupních tašek je k vidění na zastávkách MHD! Někteří musí dokonce na poslední chvíli přezouvat předem vytipovanou obuv. Někteří si s vypětím všech sil své pozice udrží bez ztráty kytičky! Řekněme dost a odstraňme příčiny i důsledky těchto útrap. Umístěním podlahových kovových roštů (s nadimenzovanou prohlubní pro odvod vody) na zastávky MHD dojde k minimalizaci mnoha nepříjemných zážitků. Rošty zajistí větší komfort cestování v dopravních prostředcích MHD-očištění bot od vody a sněhu sníží možnost uklouznutí při nástupu, ale i kondenzaci vodních par a množství blátivé vody tekoucí po podlaze uvnitř. Při výstupu zase zajistí jistější krok, kdy se nemusíme obávat podklouznutí na náledí či stoupnutí do kaluže na nástupišti- zkrátka získáme komfort navíc.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Doprava/infrastruktura

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz