Nejvyšší budova Brna Spielberk Tower B je zkolaudovaná

Nejvyšší budova Brna Spielberk Tower B je zkolaudovaná

(23. 3. 2012) Budova Spielberk Tower B je vysoká 85 metrů a má 20 podlaží. Pro budoucí nájemce je připraveno 499 parkovacích míst a technické či skladovací zázemí na 3 podzemních úrovních. Prvním nájemcem budovy je firma Honeywell, která začne prostory využívat na začátku dubna.   

 
 
 
 

Nejvyšší budova Brna Spielberk Tower B je zkolaudovaná

Budova Spielberk Tower B je vysoká 85 metrů a má 20 podlaží. Pro budoucí nájemce je připraveno 499 parkovacích míst a technické či skladovací zázemí na 3 podzemních úrovních. Prvním nájemcem budovy je firma Honeywell, která začne prostory využívat na začátku dubna.   

Spielberk Tower
Nová dominanta města Brna je aktuálně pátou nejvyšší budovou v celé České republice. Z nejvyšších pater nabízí impozantní výhled na Brno a jeho okolí. Je součástí administrativního areálu Spielberk Office Centre, ve kterém zbývá dokončit ještě budovu Spielberk Tower B, která bude sloužit jako hotel.

Společnost Honeywell si ve Spielberk Tower B pronajala dvě podlaží, pracovat zde bude cca 100 zaměstnanců této firmy. „Věříme, že brzy dojde k uzavření dalších smluv na pronájem s potenciálními klienty, se kterými jednáme. Moderní a atraktivní prostory jsou vhodné jak pro sídla velkých společností, tak i pro menší firmy, které hledají reprezentativní prostory“, říká Remon Vos, ředitel společnosti CTP.

Spielberk Tower B je první tzv. zelenou budovou v Brně. Stavba byla konstruována v souladu se standardy ISO 14001 a BREEAM.

Spielberk Tower

Související články:
Spielberk Office Centrum - kancelářská věž a hotel 25.10.2010
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz