Neocity Group zahájila výstavbu nového pavilonu B Oblastní nemocnice v Mladé Boleslavi

Neocity Group zahájila výstavbu nového pavilonu B Oblastní nemocnice v Mladé Boleslavi

(2. 3. 2011) Neocity Group bude celý projekt financovat. Stavba této devítipodlažní budovy, která si vyžádá celkové náklady ve výši 450 milionů korun, bude ukončena na podzim příštího roku. Nemocnice po dokončení nabídne moderní prostory ambulance, gastroenterologie a 211 nových lůžek.

 
 
 
 

Neocity Group zahájila výstavbu nového pavilonu B Oblastní nemocnice v Mladé Boleslavi

Neocity Group bude celý projekt financovat. Stavba této devítipodlažní budovy, která si vyžádá celkové náklady ve výši 450 milionů korun, bude ukončena na podzim příštího roku. Nemocnice po dokončení nabídne moderní prostory ambulance, gastroenterologie a 211 nových lůžek.

Architektem je společnost DOMY, hlavními architekty jsou Michal Juha a Jan Topinka. Budova nového pavilonu B oblastní nemocnice v Mladé Boleslavi vyroste na ploše téměř 1300 m2. Celková podlahová plocha projektu bude činit více než 9000 m2. Součástí projektu jsou také krytá parkoviště.Neocity Group navíc také zajistí stavební úpravy očního oddělení nemocnice, a to zejména prodloužení schodiště, výměnu čtyř stávajících výtahů a novou nástavbu objektu. V současnosti v areálu probíhají přípravné práce pro samotnou stavební činnost a úpravy dopravních komunikací, aby nebyl v budoucnosti jakkoliv ohrožen provoz nemocnice. Stavebním dodavatelem je společnost Chládek a Tintěra.

Další informace o Neocity Group získáte na adrese

www.neocitygroup.com

.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Zdravotnictví

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz