Netradiční přízemní dům

Netradiční přízemní dům

(29. 5. 2018) Netradiční přízemní dům

   
 
 
 
 

Netradiční přízemní dům

Majitelé prodali velký patrový dům a přáli si nový na důchod. Tedy pokud možno bezbariérový a co nejvíce otevřený do zahrady. Zadáním byl projekt jednoduché stavby, která nebude mít žádné schody, nabídne funkční a otevřený prostor a přitom zaujme svým tvarem.
V domě je mimo jiné praktická vstupní hala s nábytkem na míru, velká šatna, koupelny, dvě toalety a také pokoj pro hosty. Dále relaxační místnost s vířivkou a vytápěná zimní zahrada. Terasa se táhne téměř podél celého domu, velkými dřevěnými okny s trojskly se otevírají výhledy do zahrady, kde je přírodní koupací jezírko a zahradní domek, který slouží jako letní kuchyň a dílna s koupelnou.

Autorská zpráva

Autoři: GEBAS atelier architects – Miroslav Gebas
Dispozice domu: 4+kk, užitná plocha 173 m2 (zahradní dřevěný domek 90 m2)
Velikost pozemku: 1710 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2013

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz