Nike Training Club v Žlutých lázních

Nike Training Club v Žlutých lázních

Podolské nábřeží 3/1184, Praha 4-Podolí

(10. 6. 2015) Neobvyklé fitness studio najdete v těchto dnech na předělané nákladní lodi kotvící v pražských Žlutých lázních.

   
 
 
 
 

Nike Training Club v Žlutých lázních

Neobvyklé fitness studio najdete v těchto dnech na předělané nákladní lodi kotvící v pražských Žlutých lázních, kam se přesunula z náplavky na Výtoni. Společnost Nike nechala pro příznivce sportu a zdravého pohybu postavit tento netradiční tréninkový klub, který bude otevřený minimálně do konce července. Tělocvična vznikla v bývalém nákladovém prostoru, zázemí pro ni zajistily moduly od Touaxu. O realizaci se společnost Touax postarala spolu s firmou Toi Toi, interiérové řešení je dílem studia Story Design.

„Modulové objekty jsou optimálním řešením pro stavbu dočasných budov, jako jsou obchody a zázemí na akcích a různých sportovních událostech. Svou variabilitou se snadno přizpůsobí i netypickým požadavkům zákazníka a jsou postaveny během několika hodin. Navíc si je klient může pořídit do pronájmu na dobu určitou, kdy po jeho skončení stavbu rychle rozebereme a odvezeme. Že jde o osvědčený a funkční model při pořádání akcí, dokládá i naše spolupráce s firmou Nike. Vybudováním zázemí fitness studia na nákladní lodi jsme navázali na loňskou úspěšnou realizaci, kdy jsme z modulových objektů na Václavském náměstí postavili Nike Runing Lab s prodejnou, která pak byla během pouhých pár hodin přestěhována do Žlutých lázní,“ říká marketingový ředitel společnosti Touax Jan Petr. Další výhodou modulových staveb pro dočasné i trvalé objekty je možnost zvolit si jejich barevné provedení a ztvárnit interiér a exteriér tak, aby byl v souladu s grafikou firmy či značky.

Výstavba dvoupatrového zázemí fitness studia se pečlivě připravovala, protože šlo o neobvyklé řešení se zapouštěním jednoho patra modulů do prostoru lodi nad připravené jímky. Celá stavba se skládala ze 4 obytných a 2 sanitárních modulů. V obytných částech se nachází recepce a šatny, z nichž se vchází přímo do tělocvičny vytvořené v nákladovém prostoru lodi. Sanitární moduly obsahují kompletní vybavení pro potřeby fitness studia – sprchy, umyvadla a toalety. Pro odvod vody a kanalizace byly na loď instalovány odčerpatelné jímky o objemu 13 m3. Celá montáž modulů včetně jímek trvala pouhých 8 hodin. Modulový objekt má investor v pronájmu na dva měsíce s možností prodloužení na další dva. Po ukončení pronájmu bude stavba kompletně rozebrána.

tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

 
 
 
 
50.0482100
14.4135362
Nike Training Club v Žlutých lázních

Nike Training Club v Žlutých lázních
Podolské nábřeží 3/1184
Praha 4-Podolí

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz