Nové prestižní ocenění interiérového designu

Nové prestižní ocenění interiérového designu

(12. 2. 2024) Do CZECH INTERIOR AWARD je možné se přihlásit do 23. února 2024.

   
 
 
 
 

Nové prestižní ocenění interiérového designu

Zajímá vás obor interiérového designu? V tom případě jistě víte, že od loňského roku odstartoval první ročník prestižního ocenění CZECH INTERIOR AWARD. I když soutěžit mohou jen profesionální interiéroví designéři a architekti, projekt může přihlásit jak investor, tak i realizátor či dodavatel vybavení. Stačí mít souhlas autora, kterému to jistě nebude vadit.

Váš nový interiér tak může být oceněn a stát se mediální hvězdou. Za zmínku stojí i fakt, že lze přihlašovat realizace až tři roky zpět. Není tedy podmínkou, aby byla realizace dokončena loni. To otevírá další možnosti k získání této ceny.

Nutné je dodat, že přihlásit jde jen takové návrhy, které jsou již realizované.
Získat ocenění lze v sedmi kategoriích:

1. SOUKROMÝ INTERIÉR – PROPOJENÝ PROSTOR
2. SOUKROMÝ INTERIÉR – JEDNOTLIVÉ MÍSTNOSTI
3. VEŘEJNÝ INTERIÉR – HOTEL/UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ
4. VEŘEJNÝ INTERIÉR – RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR
5. VEŘEJNÝ INTERIÉR – KOMERČNÍ A PREZENTAČNÍ PROSTORY
6. CENA TV BYDLENÍ.CZ
7. CENA VEŘEJNOSTI

Co vše lze přihlásit?
Možná vás překvapí, že v kategorii soukromý interiér lze přihlásit i jednotlivé místnosti jako je třeba dětský pokoj, ložnice, pracovna nebo vstupní hala. Do veřejných interiérů navíc přibyla kategorie VEŘEJNÝ INTERIÉR – KOMERČNÍ A PREZENTAČNÍ PROSTORY, kam spadají jak různé typy obchodů, ale i galerie, muzea, netradiční expozice nebo specializované butiky.


Ocenění budou předána první den prestižního veletrhu DESIGN SHAKER, tedy ve čtvrtek 11. dubna 2024 po odborné konferenci Materiál + Trend na výstavišti PVA EXPO PRAHA. O výsledcích bude rozhodovat devíti členná porota složená z pečlivě vybraných odborníků, jak z oblasti praxe, školství, médií tak včetně zahraničního zástupce.

Organizátorem projektu je společnost ABF a. s., největší pražský organizátor veletrhů s rozsáhlým portfoliem zahrnujícím i veletrh v oblasti bytového designu jako je již zmíněný DESIGN SHAKER, ale také veletrhy FOR INTERIOR, či FOR ARCH, a také organizátor prestižních soutěží včetně ocenění ARCHITEKT ROKU, ARCHITEKT OBCÍ a YOUNG ARCHITEKT AWARD.

Termín uzávěrky přihlášek je 23. února 2024. 

Přihlásit se můžete on-line na: www.interioraward.cz.

Tisková zpráva


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2024 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a