Nový pavilon "M" Oblastní nemocnice Kladno

Nový pavilon "M" Oblastní nemocnice Kladno

(11. 4. 2012) Praha 4. dubna (PROTEXT) - Ve středu 4. dubna byl slavnostně zahájen provoz v novém pavilonu kladenské nemocnice.

 
 
 
 

Nový pavilon "M" Oblastní nemocnice Kladno

Praha 4. dubna (PROTEXT) - Ve středu 4. dubna byl slavnostně zahájen provoz v novém pavilonu kladenské nemocnice.


Třípodlažní budovu postavila Energie-stavební a báňská a.s. během jediného roku. Zastavěná plocha činí 1700 m2 a obestavěný prostor 20 tisíc m3. V budově vystavěné ve tvaru písmene H je k dispozici pro pooperační i ambulantní pacienty moderní oddělení rehabilitace, lůžka následné péče a v budoucnu v něm bude domov důchodců. Budova je s monoblokem nemocnice propojena podzemní chodbou.

Náklady na stavbu ve výši 180 milionů korun byly financovány z účelových investičních dotací z rozpočtu Středočeského kraje.

Možná vás bude zajímat také loňská novinka v téže nemocnici:
Nový pavilon Centra akutní medicíny v Kladně 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz