Obchod Kratochvílovci - OC Quadrio

Obchod Kratochvílovci - OC Quadrio

Spálená 22, Praha 1

(29. 6. 2018) Atelier 6

   
 
 
 
 

Obchod Kratochvílovci - OC Quadrio

Obchod nabízí ušlechtilé destiláty a vína z celého světa. Láhev se proto stala základním modulem. Návrhem jsme chtěli navodit atmosféru sklepů, kde destiláty zrají. Navrhli jsme žebra z březové překližky, kterými jsme zaklenuli prostor. Žebra tvoří jednu multifunkční strukturu, jejíž základní funkcí je vystavení nabízeného zboží a zároveň jeho uskladnění. V přední části obchodu se struktura zahýbá a vytváří barový pult pro degustaci nabízených nápojů, který je zavěšen na dvou táhlech z betonářské výztuže. V zadní části se žebra proměňují ve stůl s vystaveným zbožím. Interiér je zakončen černou nábytkovou stěnou s proskleným humidorem z cedrového dřeva pro prezentaci doutníků a integrovanými dveřmi do zázemí obchodu.

Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2015

 
 
 
 
50.0820099
14.4195576
Obchod Kratochvílovci - OC Quadrio

Obchod Kratochvílovci - OC Quadrio
Spálená 22
Praha 1

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz