Odborníci z HELUZu poradí během online veletrhu VELETON

Odborníci z HELUZu poradí během online veletrhu VELETON

(12. 1. 2022) Veletrh proběhne ve dnech 21. až 23. ledna

 
 
 
 

Odborníci z HELUZu poradí během online veletrhu VELETON

Plánovanou stavbu rodinného domu nebo jeho rekonstrukci můžete naživo, přitom z pohodlí domova zkonzultovat s odborníky společnosti HELUZ - během online stavebního veletrhu VELETON (21. – 23. ledna 2022).

Počítač, telefon či tablet vám postačí, abyste se dozvěděli, jak začít stavět. „Nejprve pomůžeme především s výběrem vhodného materiálu pro energeticky úsporné a zdravé bydlení,“ říká Filip Bosák, manažer technického poradenství českého výrobce cihelných systémů HELUZ. A pokud se stavebník rozhodne pro tradiční ekologický materiál, kterým cihly HELUZ jsou, může se spolehnout na technickou podporu i v průběhu stavby. 

„V rámci online veletrhu představíme i další naše služby, které investorovi poskytujeme při stavbě bezplatně. Prohlédnout si bude moci zajímavé prezentace, stáhne si letáky do virtuální igelitky, poradíme mu, jak získat slevový kód a benefity se Šekovou knížkou HELUZ a mnoho dalšího,“ vysvětluje Filip Bosák ze společnosti HELUZ důvody, proč se vyplatí zúčastnit se veletrhu VELETON. 

Online veletrh se poprvé uskutečnil loni v lednu. „Pro nás to bylo vítané řešení, v době pandemie jsme se mohli potkat „naživo“ s investory a zodpovědět jejich dotazy. V loňském roce náš „stánek“ navštívilo více než tři tisíce lidí, někteří i opakovaně,“ doplňuje Andrea Stejskalová z marketingu společnosti HELUZ.

Pokud letos navštívíte virtuální stánek HELUZ, můžete se dostat do slosovací soutěže o hodnotné ceny.

Registrace na online veletrh zde

podle podkladů společnosti HELUZ

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz