Olověný Dušan

Olověný Dušan

(15. 3. 2012) Zimní kolo 19. ročníku soutěže studentů architektury a designu Fakulty architektury ČVUT v Praze pořádané Spolkem posluchačů architektury vyvrcholí výstavou nominovaných prací v Národním technickém muzeu, která potrvá od 15. března do 15. dubna 2012.

 
 
 
 

Olověný Dušan

Zimní kolo 19. ročníku soutěže studentů architektury a designu Fakulty architektury ČVUT v Praze pořádané Spolkem posluchačů architektury vyvrcholí výstavou nominovaných prací v Národním technickém muzeu, která potrvá od 15. března do 15. dubna 2012.

Pod neobvyklým názvem se skrývá lákavá příležitost k nezávislému posouzení kvality výuky a tvůrčí praxe na fakultě architektury ČVUT v Praze. Originální soutěžní prezentaci studentských prací, studií, návrhů, projektů, trojrozměrných modelů, prostorových kompozic a designových aplikací nabízejí nejširší veřejnosti sami studenti. Pro další kolo tradičního studentského klání pořadatelé tentokrát zvolili reprezentativní a tématu akce adekvátní prostory Národního technického muzea, což předurčuje i potvrzuje industriální charakter stylového zaměření soutěže i připravované výstavy.

Výstavu, která představí architektonická a designérská díla jednotlivců i ateliérů, zahájí v Národním technickém muzeu 15. března v 20:00 vernisáž s následným galavečerem a vyhlášením vítězných studentských prací.


Za regulérní, spravedlivý a důstojný průběh soutěže ručí nestranná a nezávislá porota ve složení 

kategorie architektura:
Tomáš Brix
Milena Sršňová
Jaroslav Wertig
David Kraus

kategorie design:
Jan Němeček
Dušan Poliaček
Petr Lešek

Pořadatelé slibují pozoruhodnou a reprezentativní podívanou, která umožní veřejnosti bezprostředně a zblízka nahlédnout do studentské tvůrčí dílny vysokého učení, jež tradičně a poctivě podporuje a rozvíjí talent budoucích českých architektů a designérů.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz