On Weathering: A gallery talk with Centrala

On Weathering: A gallery talk with Centrala

(23. 1. 2023) Galerie VI PER zve na přednášku a diskusi se studiem Centrala, které se uskuteční v pátek 27. ledna v 18 hodin

 
 
 
 

On Weathering: A gallery talk with Centrala

Během přednášky v galerii VI PER budou Małgorzata Kuciewicz a Simone De Iacobis ze studia Centrala spolu s kurátorkou Aleksandrou Kędziorek diskutovat o výhodách, které přináší odkazy na starší, tradiční přístupy v architektuře. Budou se inspirovat vernakulární architekturou a modernistickými ikonami a uvažovat o částečně zapomenutých dovednostech utváření mikroklimatu, navrhování spolu s počasím a přizvání ne-lidských aktérů do procesu navrhování. Přednáška přiblíží širší kontext prací studia Centrala představených na současné výstavě ve VI PERu a rozšíří jej o jejich další projekty, odkazy a výzkumné metody.

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a