Out & About - Prague Eyes

Out & About - Prague Eyes

(26. 5. 2022) Přijměte pozvání na sobotní odpoledne 28. května věnované tématům současné architektury, budoucí Prahy a hledání odpovědí na to, jak si stojí kombinace staré a nové Prahy

 
 
 
 

Out & About - Prague Eyes

Okna do světa. Mezi 40 nejlepších projektů evropských oscarů architektury patří i kobky od architektů ze studia Petr Janda / brainwork. V rámci doprovodného programu OUT & ABOUT ceny Mies van der Rohe se podíváme společně s Petrem Jandou, Adamem Gebrianem a dalšími odborníky do minulosti, současnosti i budoucnosti pražské náplavky a tohoto nominovaného projektu. Začneme v CAMPu, poté se přesuneme do (A)VOID Gallery a na loď (A)VOID Floating Gallery. V rámci kulturního programu se můžete těšit například na koncert Nauzea orchestra a na knižní festival BookFest 22 s autorským čtením. Akce se koná za účasti ředitelky a kurátorky tohoto prestižního ocenění Anny Ramos z Barcelony a pod záštitou primátora Hlavního města Prahy a České komory architektů.

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

30. 5. 2022 23:12:12. Re: Out . ponchard martine mireille

 
 
 
 

30. 5. 2022 23:12:12. Re: Out . ponchard martine mireille

  DAROVÁNÍ HOTOVOST NABÍDKA BOHATSTVÍ 555 000 EUR.

Zde je můj e-mail: ponchardmartinemireille@gmail.com


Ahoj!! Jmenuji se Martine Mireille Ponchard, jsem francouzské národnosti, na svém bankovním účtu mám 555 000 eur, které chci nabídnout čestnému, skromnému, diskrétnímu a vážnému člověku, který bude umět s těmito penězi dobře hospodařit a pomáhat jim vydělávat peníze. chudé děti. , invalidní, sirotek a chudý, protože trpím smrtelnou nemocí (rakovina plic) a mé dny jsou sečteny. Nemohl jsem v klidu zemřít s tímto množstvím peněz na svém bankovním účtu, protože jsem věděl, že chudí lidé umírají a trpí každý den pro nedostatek peněz. Pokud máte o můj dárek zájem, kontaktujte mě na e-mail.

Zde je můj e-mail: ponchardmartinemireille@gmail.com

Zde je můj e-mail: ponchardmartinemireille@gmail.com

Díky moc.

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

4. 6. 2022 10:06:36

Re: Re: Rozhledna Závist.

:-)

 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz