V březnu si lidé budou moci prohlédnout ostravský Velký svět techniky
Poprvé si lidé centrum jako holou a zatím expozicemi nevybavenou stavbu budou moci projít už v březnu. Poprvé se jim otevře 14. března, tedy symbolicky v den 135. výročí narození jednoho z nejvýznamnějších vědců Alberta Einsteina. Tomu bude až do 20. března zasvěcena také část doprovodného programu, protože budou připraveny přednášky o jeho životě a díle. Zároveň se však celý týden budou konat komentované prohlídky samotného objektu vedené přímo Pleskotem nebo jeho spolupracovníky.


















Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…
Pokud se na plochách bude používat posypová sůl, tak si rostliny opravdu pochutnají…