Podolské schody

Podolské schody

(16. 6. 2016) Rezidenční projekt byl v květnu zkolaudován.

   
 
 
 
 

Podolské schody

V polovině května byl zkolaudován projekt Podolské schody v pražském Podolí. Luxusní rezidenci postavila developerská skupina Crestyl. Podolské schody nabízejí 20 exkluzivních bytů o velikostech od 1 + kk do 5 + kk. Nejmenší byty mají plochu od 30 m², největší pak přes 190 m². Ceny se pohybují od 2,3 miliónu Kč.

„Chtěli jsme tentokráte přenést moderní přístup k architektuře do nestárnoucího klasického stylu domů. Rezidence se od ostatních liší svou velikostí, na rozdíl od obřích nepřehledných sídlišť jsou v tomto projektu domy pouze tři,“ řekl Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Autory projektu trojice bytových domů v ulici Sinkulově v Praze 4, který vznikl v roce 2012, jsou ing. arch. Jiří Šesták a prof. ing. arch. Irena Šestáková z atelieru Šesták / www.ateliersestak.cz  / a ing. arch. Ondřej Dvořák a ing. arch. Jiří Matys ze skutek architecture / www.skutek.cz /. Největší objekt / B / byl realizován v roce 2013 pro původního investora, zbývající objekty / A a C / odkoupila  v roce 2014 společnost Crestyl. Projekt byl realizován s úpravami, které navrhl pro společnost Crestyl ing.arch. Chmelař jako šéf design supervizor.

www.podolskeschody.cz
tisková zpráva, Stavbaweb

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz