Potenciál využití šedé vody, rekuperace jako zdroj energie

Potenciál využití šedé vody, rekuperace jako zdroj energie

(8. 10. 2020) On-line debata z cyklu Šetrná řešení v praxi

 
 
 
 

Potenciál využití šedé vody, rekuperace jako zdroj energie

Kdy: 14. 10. 2020, 16:00 - 17:00

Kde: Online přes ZOOM

Nenechte si ujít navazující sérii debat z cyklu Šetrná řešení v praxi, připravovaného ve spolupráci s Českou komorou architektů, kterou jsme pro velkou úspěšnost rozšířili o nová témata dle vašich požadavků. Tématem příštího týdne je Potenciál využití šedé vody, rekuperace jako zdroj energie. Cílem celého cyklu je seznámit architekty s nejnovějšími šetrnými řešeními a jejich praktickým použitím a poskytnout komplexní pohled na aspekty šetrných budov. Dvacátá druhá ze série debat se detailněji zaměří na problematiku šedé vody v budovách a možnosti jejího dalšího využívání, včetně rekuperace odpadního tepla. Debaty jsou rozdělené podle jednotlivých aspektů a série potrvá až do poloviny prosince. Kompletní harmonogram doplněné série naleznete ZDE.

V rámci online debaty se můžete těšit na témata: 
Rekuperace a možnosti využití šedé vody
Energetické úspory
Zkušenosti z praxe/příklady dobré praxe
Dotační programy podporující využívání šedé vody

Mluvčí:
Zdeněk Petrů, Koncept Ekotech, s.r.o.
Richard Beber, projektový manažer, GT Energy, s.r.o. 

Přístup na akci je zdarma, registrace nutná pro získání vstupu do online rozhraní. Všechny webináře ze série jsou pro členy ČKA honorovány 5 body v rámci celoživotního vzdělávání. 

Registraci můžete provést ZDE.

podle podkladů pořadatelů

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz