Prezidentská rezidence – prezidentská vila na bratislavském Slavíně

Prezidentská rezidence – prezidentská vila na bratislavském Slavíně

(5. 2. 2020) Blíží se termín odevzdání návrhů ve studentské architektonické soutěži Xella

 
 
 
 

Prezidentská rezidence – prezidentská vila na bratislavském Slavíně

Letošní 25. ročník Studentské soutěže Xella nabízí budoucím architektům unikátní téma – řešení nového prezidentského sídla v Bratislavě. Studenti mají čas do 24. února, kdy je poslední den pro odevzdání soutěžních návrhů. Registrovat do soutěže se mohou nejpozději den předem.

Jubilejní ročník provází několik novinek – kromě mimořádného tématu a záštity slovenské prezidentky je to vyšší finanční odměna pro vítěze, který dostane 4000 eur. Letos se projevil také mimořádný zájem mediálních partnerů, kteří připravili pro soutěžící další odměny v podobě předplatného a publikací, zejména ale nabízejí zviditelnění zajímavých prací nejen z prvních tří míst. Soutěž také dostala nový, samostatný web Studentská soutěž Xella s podrobným popisem zadání i profily poroty, kterou tvoří známá jména české a slovenské architektury.

tisková zpráva společnosti Xella

Související články:
Jak má vypadat prezidentská rezidence?  25.10.2019

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz