Pro lepší život ve městech: Inovativně s respektem k minulosti

Pro lepší život ve městech: Inovativně s respektem k minulosti

(10. 5. 2022) Debata proběhne proběhne ve čtvrtek 12. května v Technologickém inovačním centru ve Zlíně

 
 
 
 

Pro lepší život ve městech: Inovativně s respektem k minulosti

Kancelář Kreativní Evropa a Centrum pro středoevropskou architekturu (CCEA MOBA) pořádají cyklus debat Pro lepší život ve městech, který je zaměřený na aktuální městské projekty a má podpořit iniciativu Nový evropský Bauhaus.

Debata s názvem Inovativně s respektem k minulosti proběhne ve čtvrtek 12. května 2022 od 17:30 v Technologickém inovačním centru (Vavrečkova 5262, Zlín 760 01).

Hosty večera budou Jan Proksa, Jiří Žid, Jan Kudlička a Silvie Stanická. Moderování se ujme Yvette Vašourková. Diskutovat se bude o Kulturním domě Slavie v Českých Budějovicích, Velkém kině ve Zlíně a budově magistrátu v Přerově.

Více informací najdete ZDE.

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz