Projektil: Sluňákov II

Projektil: Sluňákov II

(18. 9. 2014) Projektil Vás společně s umělci a ředitelem Centra ekologických aktivit zve na společnou procházku areálem v sobotu 20. 9. 2014. od 9:30 do 17 h.

 
 
 
 

Projektil: Sluňákov II

Projektil Vás společně s umělci a ředitelem Centra ekologických aktivit zve na společnou procházku areálem v sobotu 20. 9. 2014. od 9:30 do 17 h.


mapa areálu (49.640807, 17.198581)

Ateliér Projektil v návaznosti na úspěšnou realizaci Ekologického centra Sluňákov (2007) zastřešil a koordinoval realizaci úprav areálu Domu přírody Litovelského Pomoraví. Najdete zde největší realizace významných českých umělců. Vítejte na palubě rajské zahrady od Františka Skály, v tichých útrobách sluneční hory od Miloše Šejna, v lesním chrámu od Miloše Fekara...


František Skála u kormidla Rajské zahrady (foto Olomoucký Deník - Jiří Kopáč)


Lesní chrám od Miloše Fekara (foto Olomoucký Deník - Jiří Kopáč)


Tajemná Sluneční hora od Miloše Šejna


Povalový chodník nad mokřady (Projektil) přístřešek u zuhelnatělého stromu (Miloš Fekar)

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sustainability

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz