Protipovodňová ochrana ZOO Praha a revitalizace trojského nábřeží

Protipovodňová ochrana ZOO Praha a revitalizace trojského nábřeží

(16. 7. 2019) IPR hledá mezioborový tým, který bude řešit Trojskou kotlinu

 
 
 
 

Protipovodňová ochrana ZOO Praha a revitalizace trojského nábřeží

IPR Praha vypsal výběrové řízení na architektonicko-krajinářskou studii na začlenění protipovodňové ochrany Zoo Praha do nivní krajiny Trojské kotliny a řešení navazujících veřejných prostranství a krajiny (s ohledem na migrace chráněných druhů, vedení kolizních rekreačních nábřežních tras, veřejná prostranství a památkově chráněné objekty). 

Uchazeči se mohou hlásit do 12. 8. 2019 na https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=260042.
Tým, který bude na studii pracovat by se měl skládat z architekta, krajinářského architekta a dopravního inženýra. Složení týmu může být mezinárodní

Při tvorbě studie bude probíhat úzká spolupráce s vodohospodářským inženýrem (samostatná zakázka), který zodpovídá jak za vodohospodářské řešení protipovodňové ochrany, ale také za sběr a metodiku koordinovaného posuzování všech záměrů v oblasti na povodňových modelech.

V rámci výběrového řízení je kladen důraz na kvalitu a zkušenosti zpracovatelského týmu. Posuzováno bude portfolio projektů členů týmu (35%), profesní přístup - textový dokument dokládající přístup a zkušenosti uchazeče (35%), nabídková cena (30%).  

Studie by měla začít vznikat koncem září 2019 a dokončení se předpokládá koncem roku 2020.

Uchazeči se mohou do výběrového řízení hlásit do 12. 8. 2019 do 10.00 hodin. Maximální cena zakázky je 1,8 mil. Kč bez DPH.

Více informací o projektu naleznete ZDE.

tisková zpráva IPR

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o.