PSJ a Crescon začnou stavět rezidenci Nad Podolskou vodárnou

PSJ a Crescon začnou stavět rezidenci Nad Podolskou vodárnou

(3. 12. 2013) Společnosti PSJ a Crescon zahájí ještě do konce tohoto roku na základě pravomocného stavebního povolení výstavbu komorního bytového domu Rezidence Nad Podolskou vodárnou. Nabídne nadstandardní bydlení v lokalitě pražského Podolí v ulici Na Dolinách 24. Dokončení projektu je plánováno na jaro 2015.
Autorem návrhu je ateliér Heidler Architekti Stanislava Heidlera.

 
 
 
 

PSJ a Crescon začnou stavět rezidenci Nad Podolskou vodárnou

Společnosti PSJ a Crescon zahájí ještě do konce tohoto roku na základě pravomocného stavebního povolení výstavbu komorního bytového domu Rezidence Nad Podolskou vodárnou. Nabídne nadstandardní bydlení v lokalitě pražského Podolí v ulici Na Dolinách 24. Dokončení projektu je plánováno na jaro 2015.
Autorem návrhu je ateliér Heidler Architekti Stanislava Heidlera.Výstavba začne zbouráním původního objektu, na který je vydán platný demoliční výměr. Nově zde vyroste architektonicky zajímavý dům jednoduchého kubického tvaru se šesti nadzemními a jedním podzemním podlažím určeným pro parkovací stání. Nabídne osm bytových jednotek v dispozici 3 + kk, 4 + kk a 5 + kk o velikostech 95 m² až 134 m². Komory k bytům jsou umístěny v jednotlivých podlažích. Téměř ke každému bytu bude náležet terasa nebo předzahrádka. Architekt originálně využil svažitosti terénu, který umožňuje propojení bytů s předzahrádkami i ve vyšších podlažích. V nižších patrech je počítáno se dvěma byty na podlaží, ve čtvrtém podlaží je navržen jeden solitérní byt. Byt v pátém a šestém podlaží bude koncipován jako mezonetový se střešním penthousem a rozlehlou střešní terasou.
Ke standardnímu vybavení luxusních bytů patří podlahy z dubového dřeva, kvalitní keramické obklady v koupelně, značková sanitární keramika a baterie.
tisková zpráva, stavbaweb

Rezidence Nad Podolskou vodárnou


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz