Rekonstrukce řadového domu

Rekonstrukce řadového domu

(30. 6. 2016) ateliér Kunc architects

   
 
 
 
 

Rekonstrukce řadového domu

Rekonstrukce koncové části řadových domů v Praze na Babě. Dům bude upravený pro život čtyřčlenné rodiny, kromě toho má také samostatnou garsoniéru pro hosty a střešní terasu s výhledem na panorama Prahy.
Autorská zpráva

Studie 2014/2015
Místo: Praha 6, Dejvice
Autoři: MgA. Michal Kunc, Ing. arch. Pavel Dostál
Celková plocha: 4 podlaží, 347,5 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 
 
 
 
 

24. 4. 2023 02:44:43. Speciální nabídka finančních služeb pro české občany. ROLLER

  Speciální nabídka finančních služeb pro české občany.
Nabízím nebankovní nabídku všem občanům ČR, kteří se dostávají do finančních potíží a hodlají před prázdninami snížit své dluhy. Vyplácím bankovní i nebankovní půjčky a úvěry ve výhodné konsolidaci a řeším i vymáhání či insolvenci. Pokud chcete začít podnikat, mám zde finanční řešení. Chcete svým dětem nabídnout materiální zboží na vánoční svátky, vězte, že jsou přijímány i malé půjčky. Nabízím 20 000 - 50 000 000 Kč s 2% úrokem po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: Rollerdominika@gmail.com

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a