Rekonstrukce interiérů v řadovém domě

Rekonstrukce interiérů v řadovém domě

Brno

(24. 4. 2020) Archfactory

   
 
 
 
 

Rekonstrukce interiérů v řadovém domě

V dvoupodlažním řadovém domě proběhla kompletní rekonstrukce interiérů s částečnými stavebními úpravami. Zasáhla i do obvodového pláště změnou oken ve společenské části, kde jsme podpořili propojení interiéru s exteriérem. Dispozice přízemí zůstala téměř nezměněná, největší úprava proběhla otevřením a zvětšením kuchyně do společenské zóny a zvětšením šatní skříně v zádveří. Kuchyni od společenské zóny odděluje jídelní stůl, který navazuje z jedné strany na panel spotřebičů a na straně druhé na TV stěnu. To jsme si mohli dovolit díky zrušení krbu, který stál na místě jídelní části.
Druhé patro je koncipováno jako privátní s dětským pokojem, ložnicí, pracovnou a šatnou s koupelnou. Novou koupelnu jsme umístili do nevyužívané místnosti nad garáž. V prostoru stávající koupelny jsme tak získali šatnu s pračkou a sušičkou a kotlem.
Celým interiérem se prolíná motiv tmavě dřevěné vinylové podlahy v kombinaci bílého, šedého a dřevěného lamina. Dětský pokoj má dřevěné lamino ve světlejším odstínu.
Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2019

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz