Rekonstrukce kuchyně základní školy umístěné v suterénu

Rekonstrukce kuchyně základní školy umístěné v suterénu

(29. 11. 2019) MEA Water Management navrhl a dodal pro školní kuchyni nerezový systém podlahových van, žlabů a vpustí

   
 
 
 
 

Rekonstrukce kuchyně základní školy umístěné v suterénu

V létě 2019 probíhala rekonstrukce školní kuchyně v suterénu ZŠ Hostýnská v Praze. Rekonstrukce se týkala nejen technologického gastro provozu, ale i celých sklepních prostor. Do suterénu bylo přivedeno světlo a vzduch pomocí sklepních světlíků MEA Multinorm. Světlíky mají zesílenou konstrukci, takže vydrží i vyšší zátěž nejen pohybu osob, ale i aut. Konstrukce tělesa, zpětné klapky a proti pachové odvodňovací přípojky zajistí provětrání suterénu čerstvým vzduchem i dostatečnou mírou přirozeného světla. Způsob montáže je vodotěsný a také zabrání vzniku tepelných mostů.

Každý gastro provoz má své specifické technologické požadavky a vyžaduje také individuální návrh odvodnění jednotlivých přípravných a provozních sekcí. MEA Water Management navrhl a dodal pro školní kuchyni nerezový systém podlahových van, žlabů, vpustí podle dodaných technologických požadavků a s ohledem na stávající stav konstrukce budovy. MEA má dlouholeté zkušenosti s nerezovým odvodněním pro gastro provozy a patří mezi nejvýznamnější dodavatele na tuzemském trhu. 

Více o systému nerezového odvodnění MEA pro gastro provozy najdete ZDE.

podle podkladů společnosti MEA Water Management

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.