Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce rodinného domu

Bzenec

(26. 6. 2020) Archfactory

   
 
 
 
 

Rekonstrukce rodinného domu

Dům se nachází na konci ulice v jihomoravském městě Bzenci, kde zástavba přechází ve viniční sady. Byl kompletně přebudován do podoby funkcionalistické vily, která ve svém interiéru skýtá mnohá překvapení.
Svažitost pozemku a výhledy do krajiny předurčily, že se hlavní pobytová zóna nachází v 2. NP. V přízemí je garáž pro dvě auta, technické zázemí domu, dva pokoje a posilovna s wellness. V patře kuchyně s jídelnou a společenskou zónou. Grandióznost celé místnosti dodává prosklení severní a jižní strany. Vzniká tak dojem mnohem většího prostoru a dokonalé iluze propojenosti interiéru s exteriérem. Na jižní straně je přístup na terasu s výhledem do krajiny, na straně druhé se vychází na privátní terasu s nerezovým bazénem, která volně přechází do zahrady. V patře je dále umístěna ložnice se šatnou, koupelna a pracovna.
Interiér byl navržen v kombinaci palisandrového dřeva, bílého lesku, betonu a černé. Každý detail byl precizně realizován naší firmou.  V celém domě je nábytek na míru v kombinaci se solitérními kusy od architektů, jako je Le Corbusier nebo Mies van der Rohe. A vše je doplněno o netradiční umělecká díla.
Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2008

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz