Represent - interiér kanceláří

Represent - interiér kanceláří

(4. 12. 2020) Zuzana Bošková

   
 
 
 
 

Represent - interiér kanceláří

Cílem projektu Represent, jež sídlí v Karlíně, bylo maximální využití pracovních míst a návrh společenské zóny, která by zastala několik funkcí: kuchyň, jídelnu a game zónu. Další podstatnou součástí návrhu byla chill-out zóna, která je vsazena mezi pracovní místa. 


Minimalistická, jednoduchá kuchyně je nadčasová, s použitím neutrálních tónů balancuje malbu na míru od umělkyně Lu Jindrák Skřivánkové, která dodává celému prostoru specifickou energii. Světle šedá kuchyně tak akcentuje s paletou světle modré, žluté, olivově zelené a tělové barvy. Mural nese typický rukopis malířky Lu, ale zároveň navazuje na materiály a barevnost použitého nábytku a doplňků. 

Dominantou chill out zóny je keramická dělící stěna od Mutiny. Specifický ráz získává díky otevřenému výhledu na koruny stromů v ulicích Karlína. Díky kombinaci materiálů: keramiky, textilií v neutrálních barvách, pokojových rostlin a dřeva získává prostor útulnou a hřejivou atmosféru a vytváří příjemné útočiště pro relaxaci. 

Autorská zpráva
Foto: Josef Dvořáček

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz