Rodinný dům v Kytíně

Rodinný dům v Kytíně

Kytín

(26. 5. 2020) 3AE s.r.o.

   
 
 
 
 

Rodinný dům v Kytíně

Objekt je na pozemku umístěn s ohledem na stávající zástavbu, v návaznosti na přilehlou komunikaci. Otevírá se směrem k východu, do zahrady, takže vnitřní prostor domu má patřičnou intimitu a umožňuje v zimních měsících využití nemalých tepelných zisků ze slunečního záření. V letních měsících jsou tyto zisky eliminovány venkovním zastíněním.
Objekt je dvoupodlažní: v přízemí je při severní straně vstup, dále zádveří, koupelna, technická místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pracovnou. Součástí dispozice přízemí je i samostatná bytová jednotka se sociálním zázemím. Přes obývací pokoj lze dále pokračovat na venkovní terasu. V prostoru jídelny je oddělené vnitřní schodiště do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází prostorný pokoj, ložnice, koupelna a samostatné WC.
Základní hmoty fasád tvoří horizontální dřevěný obklad ze sibiřského modřínu. Střecha je ve dvou úrovních plochá vegetační s extenzivní zelení.
Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2017

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz