Rodinný dům v Radotíně

Rodinný dům v Radotíně

Praha - Radotín

(10. 12. 2018) Schaufler-Roskovec

   
 
 
 
 

Rodinný dům v Radotíně

Pozemek je úzký a svažitý, nabízí jedinečný výhled do údolí Berounky. Dvoupodlažní, částečně podsklepený dům je svou velikostí maximem možného s ohledem na danou stavební regulaci. Plochá střecha terasy a venkovního schodiště stíní proti slunci prosklené plochy na východní a jižní straně přízemí. Zahrada je nasypána do opěrných zdí.
Podzemní podlaží (garáž a sklep) je z monolitického železobetonu, přízemí s železobetonovou stropní deskou nese ocelový skelet s vyzdívkami, druhé podlaží tvoří klasická dřevostavba. Tepelně izolační fasáda přízemí je z pěnového polystyrenu s omítkou, druhé podlaží má větranou fasádu z modřínových lamel bez povrchové úpravy. Venkovní ocelová konstrukce je žárově zinkovaná.
Autorská zpráva

Vnější obvod: 6,22 x 18,12 m
Užitná plocha bytu: 189 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz