Rodinný dům v Tišnově

Rodinný dům v Tišnově

(1. 9. 2016) Atelier RAW

   
 
 
 
 

Rodinný dům v Tišnově

Pozemek je situován na mírném svahu orientovaném jihozápadním směrem, ze severovýchodní strany k němu přiléhá příjezdová komunikace, na jihozápadní a jihovýchodní straně sousedí se zastavěnými pozemky.
Dvoupodlažní nepodsklepený dům má obdélníkový půdorys a plochou střechu. Vstup je ze severovýchodní strany a je opatřen zádveřím, umožňujícím vstup do pracovny, šatny a do navazující vstupní haly s podélným jednoramenným schodištěm. Z haly se vchází do hlavního obytného prostoru s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem s krbem, dále do ložnice a sociálního zázemí  - je tu samostatné WC, koupelna a prostor pro umístění kotle. V patře jsou tři ložnice, pracovna, koupelna a samostatné WC. U ložnice rodičů je půlkruhový balkon.

Autorská zpráva

 

Místo: Tišnov, Majorova 14
Autoři: Atelier RAW - Tomáš Rusín, Ivan Wahla, spolupráce Lukáš Vágner
Zastavěná plocha: 134 m2
Užitná plocha: 221 m2
Obestavěný prostor: 938 m3

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2014

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz