Rodinný dom v Rači

Rodinný dom v Rači

Bratislava - Rača

(11. 12. 2018) Compass architekti

   
 
 
 
 

Rodinný dom v Rači

Dom je osadený na rohovom pozemku s juho-západnou orientáciou. Hlavný vstup je situovaný v severo-východnom rohu pozemku, na rohu križovatky miestnych komunikácií. Vjazd pre automobily na pozemok je zo severnej strany do dovojgaráže. Dom je čiastočne podpivničený pod garážou.
V prízemí je denná časť domu s hosťovskou izbou, resp. pracovňou, obývacia izba s jedálňou a kúpelňa. Nad kuchyňou je galéria. Na poschodí sú tri izby a dve kúpelne.
Objekt je riešený s plochými strechami, nad garážou je terasa. 

Autorská zpráva
Foto: Robert Hubač

Autori: Ing. arch. Matej Grébert, Ing. Peter Cibulka, Ing. arch. J. Benetin, Ing. arch. M. Čatloš, Ing. arch. J. Česelský, Ing. arch. J. Droždiak, Ing. arch. M. Gašparová
Plocha pozemku: 604,7 m2                        
Úžitková plocha: 229,8 m2          
Zastavaná plocha: 161,2 m2
Spevnené plochy: 33,4 m2
Terasy: 61,7 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz