Rodiný dům Velký Dřevíč

Rodiný dům Velký Dřevíč

Velký Dřevíč

(7. 3. 2019) David Chmelař

   
 
 
 
 

Rodiný dům Velký Dřevíč

Rodinný dům Velký Dřevíč je mojí první realizací. Získal plno pozornosti v odborných periodikách a je uvedený také v Ročence české architektury 2003-2004. I proto, že jsem ho měl rád takový, jaký byl, odmítal jsem požadavek invesora na jeho zvětšení o nadstavbu s dalšími pokoji pro rozšiřující se rodinu. Až po letech rozhodlo naléhání jeho manželky, že pokud jim návrh nevypracuji já, tak půjdou za někým jiným. A tak jsem při jedné společné oslavě podlehl a zadání přijal. Vypracováno bylo pod heslem „lepší si to zkazit sám, než aby to zkazil někdo jiný".
Kromě dvou dětských pokojů s hygienickým zázemím dům získal i nové zateplení s původně zamýšleným barevným odstínem tmavě šedé. Je nutné říci, že rekonstrukce přidáním 40 m2 k původním 120 m2 funkci domu prospělo. Mnohem lépe odpovídá požadavkům čtyřčlenné rodiny s kočkou a psem.
Je to pro nás nová a zajímavá zkušenost, která potvrzuje správnost našeho přístupu ke klientům. Nejvíce nám totiž záleží vytvářet dlouholeté vztahy založené na vzájemné úctě a respektu.
Autorská zpráva

Foto: Ester Havlová

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2013

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz