Ruukki představuje Monterrey Grand

Ruukki představuje Monterrey Grand

(9. 4. 2020) – klasickou střešní krytinu "na vyšší vlně"

   
 
 
 
 

Ruukki představuje Monterrey Grand

Tradiční výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki pokračuje v rozšiřování svého portfolia. V těchto dnech zařadil finský výrobce také na českém trhu do nabídky provedení Monterrey Grand. Její design navazuje na tradici pálených tašek s vyšší vlnou než u dosavadní Monterrey. Tento nový model není prvním v nabídce Ruukki, u kterého byla vlna zvýšena. Již dříve získala podobnou úpravu Decorrey Grand. Oblíbená krytina vychází vstříc poptávce po pestřejším výběru variací krytin a jejich barevných provedení.

„Monterrey Grand otevírá širší výběr pro všechny, kteří uvažují o velkoformátové krytině ve výjimečném, elegantním provedení Monterrey. Začátek plechů je vyříznutý po vlně, což přispívá ke klidnému ucelenému dojmu a vzhledu hrany střechy,“ popisuje marketingový specialista Ruukki Jan Hála.

Specifickým rysem Monterrey Grand je kromě vyšší vlny klasického formátu také zahnutí plechu na okraji střechy. Výhodou této velkoformátové krytiny je pestrý výběr barevných provedení. Monterrrey Grand si můžete zvolit ze sedmi nejpopulárnějších barev. Osobitý vzhled můžete umocnit také volbou různých verzí povrchové úpravy. Ta je k dispozici s lesklým nebo matným povrchem.

Ruukki Monterrey Grand se hodí k rozmanitým typům domů, což z ní spolu s dalšími vlastnostmi dělá jeden z nejoblíbenějších modelů Ruukki. Krytina Monterrey Grand je k dispozici ve třídách kvality Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 a Ruukki 30. Toto nové provedení se hodí pro rodinné, řadové i vícegenerační budovy.
Více informací najdete na www.ruukki.cz nebo www.ruukkistrechy.cz.


podle podkladů společnosti Ruukki CZ

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz