Sál městského úřadu

Sál městského úřadu

Bořetice

(7. 5. 2020) Archfactory

   
 
 
 
 

Sál městského úřadu

Řešili jsme rekonstrukci dvou sousedních sálů na obecním úřadě v Bořeticích, které slouží pro zasedání zastupitelstva, vítání občánků nebo pořádání svateb. Základním požadavkem bylo spojit tyto dvě místnosti tak, aby se zde mohly konat akce o větším počtu lidí. A zároveň mít možnost opět místnost rozdělit na dvě a vytvořit komornější atmosféru. Toho jsme docílili posuvnými stěnami z laminátových bílých desek, které jsou z jedné strany polepené velkoformátovou fotografií. Mobilní stěna se jednoduše shrne na jednu stranu ke zdi a vytvoří tak opticky celistvý prostor.
Obdélníkovou dispozici, která vznikla propojením obou místností, jsme opticky rytmizovali nástěnnými světly z akrylátových desek v imitaci mramoru a střídáním grafitových a ledově bílých závěsů z organzy. Pro podpoření zón v místnosti (řečnický pult, zasedání zastupitelstva, obecenstvo) jsme strop rozčlenili na bazény ze sádrokartonu, které jsou nepřímo nasvětlené led pásky.
Interiér je laděn do béžových a hnědých tónů, podpořených grafitovou barvou koberce a závěsů. Podlaha je z vinylových velkoformátových dílců v dřevěném dekoru, židle a stoly v odstínu wenge.
Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz