Sborník Pasivní domy 2013 ke stažení zdarma

Sborník Pasivní domy 2013 ke stažení zdarma

(7. 2. 2014) Čerstvé studie, praktické zkušenosti z výstavby moderních pasivních domů i úvahy směrem do budoucna. To vše najdou zájemci v aktuálně zpřístupněném sborníku Pasivní domy 2013.

 
 
 
 

Sborník Pasivní domy 2013 ke stažení zdarma

Čerstvé studie, praktické zkušenosti z výstavby moderních pasivních domů i úvahy směrem do budoucna. To vše najdou zájemci v aktuálně zpřístupněném sborníku Pasivní domy 2013.


Odkaz na sborník je k dispozici na stránkách Centra pasivního domu (www.pasivnidomy.cz), přímý odkaz zde. Mezinárodní sborník se skládá z textů českých, slovenských, ale i rakouských a německých autorů. Právě v Německu a Rakousku mají pasivní domy v celosvětovém měřítku největší tradici. Vysokých energetických standardů tu dosahují i veřejné budovy jako úřady, školy nebo mateřské školy.
 
Sborník Pasivní domy 2013 vychází ze stejnojmenné konference, pořádané v říjnu v Bratislavě.
tisková zpráva

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sustainability

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz