Semináře HELUZ na Slovensku

Semináře HELUZ na Slovensku

(7. 11. 2013) Společnost HELUZ pořádá sérii seminářů, jejichž cílem je seznámit zájemce z řad odborné i laické veřejnosti se zkušenostmi ze stavby nulového domu z tradičních pálených materiálů.  

 
 
 
 

Semináře HELUZ na Slovensku

Společnost HELUZ pořádá sérii seminářů, jejichž cílem je seznámit zájemce z řad odborné i laické veřejnosti se zkušenostmi ze stavby nulového domu z tradičních pálených materiálů.  


Na konkrétním příkladu lze demonstrovat, že se takové domy dají postavit tradiční technologií z klasických materiálů s jednorstvou konstrukcí. Na semináři budou prezentována konkrétní řešení detailů, výsledky měření a ekonomika stavby objektu.

Semináře probíhají od 9 do 14 hod. Účast je bezplatná.
 
Termíny a místa konání
â?? 19. 11. 2013, Košice, Hotel Yasmin,
â?? 21. 11. 2013, Bratislava, Hotel Bratislava
â?? 27. 11. 2013, Žilina, Hotel Holiday Inn
 
Program a přihlášky najdete zde.
mi podle podkladů pořadatele


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sustainability

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz