Soutěž Národní cena za studentský design 2014 vyhlášena!

Soutěž Národní cena za studentský design 2014 vyhlášena!

(6. 4. 2014) Do soutěže se přihlašuje on-line prostřednictvím webových stránek soutěže http://www.studentskydesign.cz/cs/submission/register/ v termínu do 25. června 2014.

 
 
 
 

Soutěž Národní cena za studentský design 2014 vyhlášena!

Do soutěže se přihlašuje on-line prostřednictvím webových stránek soutěže http://www.studentskydesign.cz/cs/submission/register/ v termínu do 25. června 2014.

Design Cabinet CZ vyhlašuje společně s  partnery 24. ročník soutěže o Národní cenu za studentský design 2014 pro obory zahrnuté pod termínem vizuální komunikace (grafický design, plakáty, knihy, brožury, vizuální styly, typografie, navigační a orientační sysrémy, experimentální přístupy v grafickém designu, grafický design v mezioborové spolupráci, užitá grafika, reklamní fotografická tvorba vztahující se k designu, graffiti, digitální média, motion design, nová média aj.).
Obory 3D designu (produktový design, industriální design, nábytek, oděv, obuv ad.) budou soutěžit v roce 2015.
Soutěžit mohou jakékoliv studentské práce, které vznikly po 1. lednu 2012 do 30. června 2014.
Soutěže se mohou zúčastnit studenti univerzit, vysokých škol, vyšších odborných škol, středních odborných škol a odborných učilišť.
Přijímány jsou jak práce českých, tak zahraničních studentů.
Soutěž je anonymní, práce hodnotí tři na sobě nezávislé poroty.
Soutěží se o tituly Národní cena za studentský design 2014, Excelentní studentský design 2014 a Dobrý studentský design 2014. .
Nezávisle na porotách udělují ceny děkani škol a ředitelé významných muzeí, institucí a firem.
Ocenění studenti získají finanční odměny, týdenní pobyt v Českém centru v některé ze světových metropolí, pobyt na Design Weeku v Miláně, luxusní hodinky Prim, zápůjčku automobilu, produkty firem Tescoma a IKEA a další.  
Nominované práce budou vystaveny na výstavě Nominace! v Moravské galerii v Brně, kde se stanou součástí grafického Bienále Brno 2014, poté budou práce vystaveny v pražské galerii Era svět. V roce 2015 bude výstava putovat prostřednictvím Českých center po zahraničí. 
Slanostní vyhlášení soutěže proběhne 11. 11. 2014.
Propozice soutěže a průvodce soutěží najdete v přílohách a na webových stránkách http://www.designcabinet.cz/narodni-cena-za-studentsky-design-2014-vyhlasena; http://www.studentskydesign.cz/cs/submission/register/

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz