Soutěž NEXT DESIGN DOOR pomalu míří do finále

Soutěž NEXT DESIGN DOOR pomalu míří do finále

(3. 5. 2012) Společnost NEXT, která se již přes 20 let věnuje vývoji a výrobě bezpečnostních dveří, vyhlásila před dvěma měsíci soutěž NEXT DESIGN DOOR s mottem „Bezpečný design – staň se tvůrcem limitované série bezpečnostních dveří NEXT“. Firma se rozhodla, že tak dá šanci mladým výtvarníkům a designérům podílet se na tvorbě limitované řady bezpečnostních dveří.

 
 
 
 

Soutěž NEXT DESIGN DOOR pomalu míří do finále

Společnost NEXT, která se již přes 20 let věnuje vývoji a výrobě bezpečnostních dveří, vyhlásila před dvěma měsíci soutěž NEXT DESIGN DOOR s mottem „Bezpečný design – staň se tvůrcem limitované série bezpečnostních dveří NEXT“. Firma se rozhodla, že tak dá šanci mladým výtvarníkům a designérům podílet se na tvorbě limitované řady bezpečnostních dveří.


Do soutěže se přihlásilo 19 návrhů, ze kterých po kontrole všech náležitostí soutěže NEXT vybere 10 návrhů, které budou zveřejněny na webových stránkách společnosti www.next.cz/design. A právě zde, je hlavní role na vás. Vy všichni můžete kliknutím na vybraný návrh na webových stránkách od 1. 5. 2012 do 31. 5. 2012 vybrat svého vítěze. Soutěžní návrh s největším počtem hlasů z veřejného hlasování získá Apple iPad 2. Po ukončení veřejného hlasování proběhne ještě hlasování odborné, kde porota vybere z deseti finalistů tři nejlepší práce, jejichž autoři si mezi sebe rozdělí finanční odměnu. Výsledek veřejného hlasování a výsledky hlasování odborné poroty budou zveřejněny nejpozději do konce června 2012 na webových stránkách www.next.cz/design.
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz