Soutěž NEXT DESIGN DOOR pomalu míří do finále

Soutěž NEXT DESIGN DOOR pomalu míří do finále

(3. 5. 2012) Společnost NEXT, která se již přes 20 let věnuje vývoji a výrobě bezpečnostních dveří, vyhlásila před dvěma měsíci soutěž NEXT DESIGN DOOR s mottem „Bezpečný design – staň se tvůrcem limitované série bezpečnostních dveří NEXT“. Firma se rozhodla, že tak dá šanci mladým výtvarníkům a designérům podílet se na tvorbě limitované řady bezpečnostních dveří.

 
 
 
 

Soutěž NEXT DESIGN DOOR pomalu míří do finále

Společnost NEXT, která se již přes 20 let věnuje vývoji a výrobě bezpečnostních dveří, vyhlásila před dvěma měsíci soutěž NEXT DESIGN DOOR s mottem „Bezpečný design – staň se tvůrcem limitované série bezpečnostních dveří NEXT“. Firma se rozhodla, že tak dá šanci mladým výtvarníkům a designérům podílet se na tvorbě limitované řady bezpečnostních dveří.


Do soutěže se přihlásilo 19 návrhů, ze kterých po kontrole všech náležitostí soutěže NEXT vybere 10 návrhů, které budou zveřejněny na webových stránkách společnosti www.next.cz/design. A právě zde, je hlavní role na vás. Vy všichni můžete kliknutím na vybraný návrh na webových stránkách od 1. 5. 2012 do 31. 5. 2012 vybrat svého vítěze. Soutěžní návrh s největším počtem hlasů z veřejného hlasování získá Apple iPad 2. Po ukončení veřejného hlasování proběhne ještě hlasování odborné, kde porota vybere z deseti finalistů tři nejlepší práce, jejichž autoři si mezi sebe rozdělí finanční odměnu. Výsledek veřejného hlasování a výsledky hlasování odborné poroty budou zveřejněny nejpozději do konce června 2012 na webových stránkách www.next.cz/design.
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

19. 2. 2020 11:04:39

Re: Re: Pankrác.

Je nyní 6141.

18. 2. 2020 22:08:26

Re: Žaloba ombudsmanky kvůli Šantovce Tower

Druhá největší městská památková rezervace Olomouc má pro svoji ochranu vyhlášené ochranné pásmo, které ale nic nechrání - chybí v něm totiž výrok... Magistrátní památkáři si tak flexibilně vymýšlejí podmínky ochrany či neochrany jak se jim zamane a jak kdo přitlačí. A nemohou si to vynachválit: v památkově identickém území sem tam zamítnou nadstavbu rodinného domu a sem tam „pustí“ 22 patrový mrakodrap, jak je vidět. Dovolím si prognózu: dojemná shoda mezi špičkami už několikáté olomoucké politické garnitury a úředníky magistrátu už prošla mnohokrát ohněm, a je na ni 100% spolehnutí. Jen pro připomenutí: 3-letá nečinnost magistrátu při soudem nařízené nápravě zrušené části územního plánu a při nevyhlášení dílčí stavební uzávěry, kladné stanovisko šéfky magistrátních památkářů (na třetí pokus) poté co ho 2x zrušil nadřízený orgán. A abych nezapomněla na „zásluhy“ jednoho z největších malých mužů Olomouce – ministra kultury Staňka, který tak dlouho odkládal jednoznačné rozhodnutí svého ministerstva k této cause, až ho pro jistotu raději vůbec nestihl udělat. Nebojte. Klapne to, A když bude nejhůř, pan Křeček není paní Šabatová. Šantovka Tower bude! A protože žijeme v právní státě, který garantuje rovnost šancí a předvídatelnost práva, po Šantovka Tower začnou v prstenci ochranného pásma kolem Městské památkové rezervace vyrůstat další a další a hanácké mrakodrápky. Magistrát totiž už nebude moci otočit na obrtlíku a další stavby nepovolit. Protože precedent je precedent, tak proč toho nevyužít? Byty v oblacích, z jejichž oken se při nedělním vepřo-zelo-knedlo a lahváči budete moci dívat na barokní skvosty hluboko pod vámi…No řekněte: kdo to má? Myslíte, že bude o zájemce nouze? A město Olomouc konečně prolomí svoji provinciálnost, konečně prorazí a stane se urbanistickou raritou Evropy. Ne kvůli už dávnou okoukanému historickému jádru, ale kvůli náhrdelníků „Nabob“ Towerů kolem něj.

18. 2. 2020 13:03:55

Re: Chata u jezera

siuper

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz