Soutěž Passive House Award 2014

Soutěž Passive House Award 2014

(1. 10. 2013) Mezinárodní soutěž vyhlašovaná darmstadtským Passivhaus Institutem ocení architektonicky nejzajímavější pasivní domy a urbanistické celky. Termín přihlášek byl posunut na 31. 10. 2013. 

 
 
 
 

Soutěž Passive House Award 2014

Mezinárodní soutěž vyhlašovaná darmstadtským Passivhaus Institutem ocení architektonicky nejzajímavější pasivní domy a urbanistické celky. Termín přihlášek byl posunut na 31. 10. 2013. 


Kromě jednotlivých budov mohou být přihlášeny i urbanistické projekty se zřetelem na dodržení principů stavění v pasivním standardu. Podmínkou je certifikace Pasivního domu a pro rekonstrukce EnerPHit Retrofit kritéria. Porota má možnost ocenit speciální cenou také inovativní využití obnovitelných zdrojů energie, celkový koncept záskávání energií, design nebo zajímavá řešení speciálních podmínek, např. klimatických.

Podrobné informace najdete na webu soutěže.
mi

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sustainability

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz