Soutěž: Tržnice na náměstí Svobody v Kladně

Soutěž: Tržnice na náměstí Svobody v Kladně

(20. 1. 2014) Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu dočasné dřevěné tržnice na nám. Svobody v Kladně. Návrh musí respektovat ekonomické možnosti vyhlašovatele. Termín odevzdání návrhů ideové architektonické veřejéá jednokolové soutěže o návrh: 25. 2. 2014.

 
 
 
 

Soutěž: Tržnice na náměstí Svobody v Kladně

Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu dočasné dřevěné tržnice na nám. Svobody v Kladně. Návrh musí respektovat ekonomické možnosti vyhlašovatele. Termín odevzdání návrhů ideové architektonické veřejéá jednokolové soutěže o návrh: 25. 2. 2014.


Vyhlašovatel:
Statutární město Kladno, nám. Starosty Pavla 44, 272 52 Kladno, zplnomocněný zástupce vyhlašovatele: Ing. Dan Jiránek, primátor

Sekretář soutěže: Ing. arch. Petra Hadravová, Úřad architektury a územního plánování MMK, nám. Starosty Pavla 44, 272 52 Kladno, tel.: 312 604 140, e-mail: petra.hadravova@mestokladno.cz

Porota:
Ing. Miroslav Bernášek, náměstek primátora Statutárního města Kladna
Vojtěch Volf, náměstek primátora Statutárního města Kladna
Ing. arch. Dana Pokojová, nezávislá
MgA. Dagmar Šubrtová, nezávislá
Ing. arch. Mikoláš Vavřín, nezávislý
Náhradníci:
Ing. arch. František Müller
Ing. Václav Jetel, PhD., nezávislý
Ing. arch. Vladimír Volman, nezávislý

Předpokládané ceny a odměny celkem: 45tis. Kč

Termíny
Datum vyhlášení soutěže: 14. 1. 2014
Lhůta k podání dotazů: 17. 2. 2014
Datum odevzdání soutěžních návrhů: 25. 2. 2014 do 12hod.
Datum konání hodnotícího zasedání poroty: 28. 2. 2014
Datum schválení regulérnosti soutěže ČKA: 13. 1. 2014

Více informací: http://www.mestokladno.cz/vyhlaseniarchitektonicke-souteze-o-navrh-trznice-na-nam-svobody-v-kladne/d-1438064/p1=821

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz