STARONOVÉ FORMY

STARONOVÉ FORMY

 
 
 
 

STARONOVÉ FORMY

Výstava výtvarných prací studentů Fakulty architektury VUT
Galerie Architektury Brno
17.3. - 28.3.2014Výstava představí nejlepší návrhy architektonických prostorů spojených s fenoménem digitální architektury. Dvojice pedagogů brněnské fakulty architektury, architekt Jan Kratochvíl a sochař Jan Šebánek, již několik let seznamují studenty se světem tzv. nových forem - blobů, krystalů, nekonečných stuh, shluků, krajin atd. Studenti jsou s netradiční geometrií konfrontováni nejprve v digitálním CAD modeláři a následně realizují své návrhy ve fyzické formě, a to často za pomoci 3D tiskáren, laserových řezaček apod. Atraktivní výtvarné objekty studentů zrcadlí současné možnosti a kreativní nástroje digitálního navrhování respektive stavění. Objevte architekturu, jejíž vrcholná éra právě začíná.
S pozdravem se těším na shledání
Gabriel Kurtis
curator

GALERIE ARCHITEKTURY BRNO
https://www.facebook.com/events/267958853365366/
tisková zpráva


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.