Startují registrace na akce festivalu Den architektury

Startují registrace na akce festivalu Den architektury

(20. 9. 2022) Festival proběhne v termínu 30. září – 6. října

 
 
 
 

Startují registrace na akce festivalu Den architektury

Už za necelé dva týdny vás přivítáme na letošním ročníku festivalu Den architektury. Některé z našich akcí mají omezenou kapacitu, a je proto nutné se na ně předem registrovat. Rezervace jsou zdarma, můžete nás ale podpořit formou dobrovolného příspěvku. Maximální počet rezervací na jednu osobu jsou 2 vstupenky na každou akci. Na tento program je nutné se dostavit nejpozději 10 minut před začátkem, poté místa propadají návštěvníkům bez vstupenek.

Informaci uvádíme vždy u konkrétní akce na našich webových stránkách a v síti GoOut. Registrace budou otevřeny ve střed 21. 9. 2022 od 9h.

Kompletní program festivalu najdete ZDE.

podle podkladů pořadatele


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz