Stavba Roztyly Plaza zahájena

Stavba Roztyly Plaza zahájena

Praha 11, Roztyly

(9. 11. 2021) Aulík Fišer architekti

   
 
 
 
 

Stavba Roztyly Plaza zahájena

Koncern Passerinvest zahájil výstavbu nové administrativní budovy Roztyly Plaza. Objekt o celkové ploše 23 000 m2 z dílny architektonického studia Aulík Fišer architekti vyroste u stanice metra trasy C Roztyly v Praze.

 
Architektonicky výjimečná budova nabídne kromě prvotřídních kancelářských ploch v sedmi nadzemních podlažích také 1500 m2 obchodních prostor v přízemí. Počítá se tu se supermarketem, kantýnou a dalšími službami. Součástí objektu budou také podzemní garáže s 330 parkovacími stáními pro nájemce a dalšími 100 místy parkoviště P+R. Díky své poloze bude Roztyly Plaza výborně dostupná nejen MHD, ale také automobilem (magistrála, Jižní spojka, dálnice D1).
 
„Objekt v sobě bude kombinovat stylovou moderní architekturu a maximální funkčnost i pohodlí. Kromě velkorysých kanceláří kategorie A budou mít nájemci k dispozici unikátní vnitřní atrium s odpočinkovými zónami, vodními prvky a prostory pro setkávání. Dále také střešní terasu bohatě osázenou zelení. Samozřejmostí pro nás je výstavba ekologicky šetrných budov s důrazem na úsporné technologie a vytvoření komfortního pracovního prostředí pro zaměstnance, proto bude i Roztyly Plaza splňovat kritéria udržitelného urbanismu a disponovat příslušnými certifikáty,“ říká Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení Koncernu Passerinvest. 

V blízkosti objektu se nachází park Nové Roztyly, kde jsou k dispozici workoutové hřiště, venkovní fitness, parkourové hřiště či několik běžeckých a cyklistických tras.
 
Tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

 
 
 
 
50.0311670
14.5070817
Stavba Roztyly Plaza zahájena

Stavba Roztyly Plaza zahájena
Praha 11, Roztyly

Komentáře ke článku

 
 
 
 

9. 11. 2021 20:45:52. Re: Stavba Roztyly Plaza zahájena. Martin

 
 
 
 

9. 11. 2021 20:45:52. Re: Stavba Roztyly Plaza zahájena. Martin

  V článku bylo asi opomenuto krátkodobé parkování pro návštěvníky 1500 m2 obchodních prostor. V projektu to bylo také opomenuto?

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz