Interiéry BCG v Masaryčce

Kancelářskou budovu Masaryčka mnozí znají díky jedinečnému designu Zahy Hadid a zlatému plášti budovy. Nyní získala ocenění i za řešení interiérů. Dvě soutěžní kategorie letošního ročníku soutěže Kanceláře roku ovládly firmy, které si za své nové sídlo zvolily právě tuto budovu.

Interiéry BCG v Masaryčce, zdroj Penta

Kanceláře, které nabízejí zaměstnancům největší pohodu („employee friendly“), s množstvím zákoutí, kde se člověk může cítít stejně pohodlně jako ve vlastním obývacím pokoji, mají nově v konzultační společnosti BCG (Boston Consulting Group). Podoba interiérů je společným dílem interních architektů, designérů, pronajímatelů a stavitelů Penty Real Estate. Zdařilé řešení už stačilo vzbudit pozornost i za hranicemi Česka.

Interiéry BCG v Masaryčce, zdroj Penta

„Z pohledu stavby bylo výzvou vytvořit otvor pro pobytové schodiště mezi dvěma patry, který do značné míry určil ráz celé kanceláře ještě před jejím podrobným rozvržením. Vyžadovalo to perfektní spolupráci s klientem, technickou preciznost a rychlé rozhodování,“ říká Martin Schindler Construction Manager společnosti Penta Real Estate.

Interiéry BCG v Masaryčce, zdroj Penta

„S podporou architektek, pronajímatelů a developera budovy a také díky neúnavné práci našeho interního organizačního týmu se nám podařilo vytvořit pro BCG nové výjimečné sídlo. Naše činnost je především o lidech a týmové práci – věřím, že jsme vytvořili prostor, kde můžeme každý den nejen spolu pracovat, nacházet inspiraci, ale také se společně bavit,“ říká Jamie Brindley Managing Director společnosti Boston Consulting Group.

Tisková zpráva

Interiéry BCG v Masaryčce, zdroj Penta

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*