Studentská soutěž KM Beta

Studentská soutěž KM Beta

(13. 5. 2014) Firma KM Beta, a. s., vyhlašuje soutěž na zpracování diplomových nebo semestrálních prací a ročníkových projektů pro studenty vysokých škol (stavební fakulty) a také středních a vyšších odborných škol na školní rok 2013–2014.

 
 
 
 

Studentská soutěž KM Beta

Firma KM Beta, a. s., vyhlašuje soutěž na zpracování diplomových nebo semestrálních prací a ročníkových projektů pro studenty vysokých škol (stavební fakulty) a také středních a vyšších odborných škol na školní rok 2013–2014.


Soutěž je zaměřena na bezchybné zpracování projektu energeticky úsporného, nízkoenergetického nebo pasivního domu v systému SENDWIX. Úkolem je zpracovat návrh, vizualizaci a projektovou dokumentaci rodinného, bytového domu nebo občanské stavby s použitím všech dostupných materiálů, vyráběných firmou KM BETA, a. s., Hodonín (Sendwix, Profiblok, Profimix, KMB Beta, KMB Hodonka, KMB Bobrovka). Důraz je kladen na tepelné úspory objektu.
Výběr typu objektu (rodinný dům, bytový dům, občanská stavba) je na studentech, požadován je však výpočet roční tepelné bilance řešené stavby a energetického štítku budovy.
Vyhodnocení provede odborná komise složená ze zástupců firmy KM Beta v červnu 2014.
 
Ceny:
â?? 1. místo – zájezd v hodnotě 10 000 Kč (student)/3000 Kč (konzultant)
â?? 2. místo – tablet v hodnotě 5000 Kč (student)/2000 Kč (konzultant)
â?? 3. místo – mobil v hodnotě 4000 Kč (student)/1000 Kč (konzultant)
 
Přihláška je k dispozici zde.
Termín odevzdání prací – červen 2014.
Podklady je možné dodat buď v tištěné podobě na adresu KM BETA, a. s., obchodní oddělení, Brněnská 59/A, 695 03 Hodonín, nebo elektronicky na adresu kmbeta@kmbeta.cz.
Vyhodnocení proběhne v červenci 2014 po dohodě s garanty soutěže. Přesný termín bude uveřejněn na internetových stránkách www.kmbeta.cz.
podle podkladů firmy KM Beta

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz