Studentský klub na Hollaru

Studentský klub na Hollaru

(17. 3. 2017) LABOR13

   
 
 
 
 

Studentský klub na Hollaru

Na začátku roku 2013 jsme byli osloveni Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy a zástupci sdružení Oživme Hollar ke zpracování studie na úpravu garáží v atriu objektu Hollar na Smetanově nábřeží v Praze. Bývalé garáže jsme spojili do jednoho prostoru a velkými prosklenými vraty je otevřeli do venkovního prostoru atria.
Celý projekt byl řešen s omezenými finančními možnostmi za podpory studentů. Úpravy jsme navrhli tak, abychom co nejméně zasáhli do původní podoby interiéru a citlivě je doplnili novými prvky. Pro řešení vnitřního vybavení jsme přišli s konceptem nábytku vycházejícím z paletek, které se v různých variacích nacházejí po celém objektu. Pro realizaci jsme se spojili se subjektem paletky.cz. Ve spolupráci s nimi si studenti fakulty vyráběli nábytek dle našeho návrhu a supervize. Za spolupráci na projektu díky Ondrovi Mladému a Kateřině Pisáčkové.

Autorská zpráva
Foto: Martin Vomastek


Místo: Smetanovo nábřeží 6, Praha
Autoři: LABOR13 – Martin Vomastek, Jiří Bardoděj, Albert Pražák; www.labor13.cz

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2013

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz