Světový týden šetrného stavebnictví

Světový týden šetrného stavebnictví

(6. 9. 2013) Jako jeden ze zakládajících členů CZGBC a SKGBC se Zumtobel Lighting účastní akcí Světového týdne šetrného stebnictví.

 
 
 
 

Světový týden šetrného stavebnictví

Jako jeden ze zakládajících členů CZGBC a SKGBC se Zumtobel Lighting účastní akcí Světového týdne šetrného stebnictví.


V pondělí 16.9. Vás zveme na Coctail při příležitosti zahájení Světového týdne šetrného stavitelství, který se uskuteční v Bratislavě, od 16ti hodin v kongresové hale Lindner Hotel Gallery Central, Metodova 4, Bratislava.

Na středu 18.9. si Vás dovolujeme pozvat do Ostravy, kde se v budově Otazník (sídlo společnosti INTOZA, Varšavská 1583/99, Ostrava – Hulváky) od 15,00 do 18,00 hodin uskuteční seminář s prohlídkou první pasivní administrativní budovy v České republice. Spolu se společností Zumtobel se na Vás těší také zástupci společností INTOZA s.r.o., ATREA s.r.o. a ISOVER.Potvrzení o účasti na semináři v Ostravě prosíme do pondělí 16.9.2013 na: petra.zavadova@intoza.cz, nebo na tel. 605 254 317.
podle podkladů společnosti Zumtobel

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sustainability

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz