Symbol a stroj

Symbol a stroj

(4. 5. 2022) Přednáškový dialog mezi architektem Mirko Baumem a historikem architektury Lukášem Beranem se uskuteční ve čtvrtek 5. května v korzu Veletržního paláce

 
 
 
 

Symbol a stroj

Již tento čtvrtek nás čeká přednáškový dialog mezi architektem Mirko Baumem a historikem architektury Lukášem Beranem. Přednáška s názvem Symbol a stroj se uskuteční ve čtvrtek 5. května od 19.30 hodin v korzu Veletržního paláce. Diskutovat budou o fantastickém rozměru v architektuře revolučních proměn.

Na místě budou opět k zakoupení naše publikace věnované současné architektuře. Jednou z nich je i čtvrtý sborník, ve kterém je k nalezení přepis přednášky Mirko Bauma z roku 2010 a speciální rozhovor, který jsme s architektem vedli. Tato publikace mapuje přednášky Kruhu mezi lety 2010 a 2013. Představuje české architekty pracující v zahraničí, známá holandská studia se stopou v České republice a nebo francouzský cyklus Metamorfózy měst, který přinesl objevné nahlížení na roli architektury v politice, bytové výstavbě i v práci s veřejností. Mezi nimi i příspěvek laureátky Pritzkerovy ceny Anne Lacaton, která vystoupila před necelým měsícem ve vyprodaném sále kina Aero.

Více informací naleznete na webu kruh.info

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz