Symbol a stroj

Symbol a stroj

(4. 5. 2022) Přednáškový dialog mezi architektem Mirko Baumem a historikem architektury Lukášem Beranem se uskuteční ve čtvrtek 5. května v korzu Veletržního paláce

 
 
 
 

Symbol a stroj

Již tento čtvrtek nás čeká přednáškový dialog mezi architektem Mirko Baumem a historikem architektury Lukášem Beranem. Přednáška s názvem Symbol a stroj se uskuteční ve čtvrtek 5. května od 19.30 hodin v korzu Veletržního paláce. Diskutovat budou o fantastickém rozměru v architektuře revolučních proměn.

Na místě budou opět k zakoupení naše publikace věnované současné architektuře. Jednou z nich je i čtvrtý sborník, ve kterém je k nalezení přepis přednášky Mirko Bauma z roku 2010 a speciální rozhovor, který jsme s architektem vedli. Tato publikace mapuje přednášky Kruhu mezi lety 2010 a 2013. Představuje české architekty pracující v zahraničí, známá holandská studia se stopou v České republice a nebo francouzský cyklus Metamorfózy měst, který přinesl objevné nahlížení na roli architektury v politice, bytové výstavbě i v práci s veřejností. Mezi nimi i příspěvek laureátky Pritzkerovy ceny Anne Lacaton, která vystoupila před necelým měsícem ve vyprodaném sále kina Aero.

Více informací naleznete na webu kruh.info

podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

22. 5. 2022 21:57:22. Rychlá a bezpečná online půjčka. roller Dominika

 
 
 
 

22. 5. 2022 21:57:22. Rychlá a bezpečná online půjčka. roller Dominika

  Rychlá a bezpečná online půjčka
Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Chcete rychle a efektivně vyřešit vaši finanční situaci, nebo chcete sloučit všechny vaše závazky do jednoho výhodnějšího úvěru. Pak je tato nabídka určena také pro vás, žádat můžete o úvěry od 50.000 Kč až do 100.000.000 Kč. Osobní schůzku k podepsání úvěrové smlouvy lze domluvit také ve vašem městě.. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: Rollerdominika@gmail.com
Whatsapp: +420702455380

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz